Zarządzanie najmem

Jeśli chodzą Ci po głowie myśli typu „kupię mieszkanie, które za 15 lat przekażę dzieciom, a do tego czasu je wynajmę” lub „2 piętro to za wysoko”, to koniecznie skontaktuj się ze mną, zanim zainwestujesz swoje oszczędności idąc z pędem zakupu mieszkań. Na spokojnie obalimy wszystkie mity dotyczące rynku nieruchomości, a po spotkaniu ze mną będziesz wiedział dokładnie, w jaki sposób szukać okazji, na co zwracać uwagę, co jest istotne i jak na tym zyskać. Wierz mi, zajmuję się tym od lat i widzę, jak każdy debiutant po kolei popełnia te same błędy. Pozwól, że pokieruję transakcjami tak, byś Ty mógł te błędy ominąć i budować swoją przyszłość szybciej i solidniej.

Musisz wiedzieć, że sam zakup mieszkania pod wynajem długoterminowy nie gwarantuje stałego zysku. Dopiero wiedza, w jaki sposób wybierać nieruchomości, na co zwracać uwagę, a co jest nieistotne, w jaki sposób wybierać solidnych najemców, jak konstruować umowy zabezpieczające Twoje interesy — dopiero ta wiedza daje bezpieczny i solidny przychód pasywny.

Pokażę Ci, jak uniknąć problemu z płatnościami, jak rozwiązać wszelkie usterki, jak rozmawiać z najemcami. Mało tego! Mogę to wszystko zrobić całkowicie za Ciebie! Sam jestem właścicielem kilku mieszkań na wynajem długoterminowy, pokażę Ci wszystko na konkretnych przykładach.

jakub_rajnik_nieruchomosci_doradztwo

Zarzadzanie wynajmem zaczyna się już na etapie zakupu mieszkania.

Analiza potrzeb i rentowości

Wybór odpowiedniej nieruchomości

Projekt i remont mieszkania

Wyposażenie i dostosowanie lokalu

Podpisanie długoletniej umowy najmu

Jesteś zainteresowany?

Napisz do mnie